דיאטנית קלינית בקרית שמונה מרשת אופטימל דיאט

דיאטנית קלינית בקרית שמונה והצפון ומאמנת כושר

כרמל היא דיאטנית קלינית בקרית שמונה והצפון, קליניקה בכפר גילעדי (קריית שמונה וישובי הגליל העליון).
כרמל, בוגרת תואר ראשון במדעי התזונה במכללת תל חי, בעלת תעודות רבות בתחום הכושר הגופני והאימון הפונקציונלי (TRX,RIP, פילאטיס, אימון חדר כושר וילדים).

כרמל קיבלה הסמכה לליווי מטופלי בלון קיבה ספאץ – לטיפול בהשמנת יתר.

ה"אני מאמין" של כרמל בן חורין:

אני מאמינה מאוד בתהליך משולב של שינוי תזונתי ביחד עם פעילות גופנית, על מנת לאמץ אורח חיים בריא.

אני מאמינה בייחודיות של כל אדם. כל אדם הוא עולם ומלאו, לכל אחד יש קצב חילוף חומרים שונה, מבנה גוף, מצב בריאותי, מחשבות, ואמונות, רצונות והעדפות משלו, חשקים וסיבות לאכילה משלו ולכן, כאשר שוקלים דיאטה כלשהי על הדיאטנית הקלינית לתת לכל אדם יחס אישי והתאמה לצרכיו ולהעדפותיו.

אני מאמינה בלקיחת אחריות על הגוף שלנו. יש לנו את יכולת הבחירה ואחריות על המעשים שלנו כולל על האכילה שלנו, כשמבינים שהאכילה היא מתוך בחירה, מגיעה תחושה של לקיחת אחריות ושליטה. שינוי הדרגתי בהרגלי התזונה מאפשר התמדה ושמירה על ההרגלים החדשים שנרכשו ועל המשקל לאורך זמן.

אני מאמינה באורח חיים בריא. על דיאטנית קלינית להקנות ידע וכלים לאורח חיים בריא, כלומר, לא להתמקד בדיאטה שתחזיק מעמד רק מספר חודשים או אפילו שנים. אלא שינויים בהרגלי התזונה, שיחזיקו מעמד לאורך זמן ויאפשרו התנהלות סביב ארועי חיים שונים כמו חגים, חברים, אכילה בחוץ וההנאות הקטנות של החיים.

אני מאמינה שניתן לשלב את הכל בשיגרת היום יום שלנו: להרגיש שבעים, חיוניים ובריאים יותר מבלי להרגיש שאנחנו מפסידים משהו.

מטרתי כדיאטנית קלינית וכמטפלת היא לעזור למטופלים שלי להרגיש טוב יותר. ללמד אותם להקשיב למנגנון הרעב והשובע, לסייע בשינוי החשיבה, הרגלי האכילה ואורח חיים בריא, צעד אחר צעד.

הצטרפתי לאופטימל דיאט משום שזאת רשת שמקדמת דיאטניות קליניות מקצועיות בכל הארץ ומבינה שתהליך הרזייה לא יתממש ללא ליווי צמוד של דיאטנית קלינית, יום יומי ונגיש בקהילה בה חי המטופל. בנוסף אופטימל דיאט אינה מקדמת רק שיטה אחת ודרך אחת, אלה מגוון פתרונות שונים לאוכלוסיה רחבה.

ליצירת קשר עם כרמל – דיאטנית קלינית בקרית שמונה והצפון – השאירו פרטים