דיאטנית קלינית בכרמיאל וחיפה

דיאטנית קלינית בעלת ניסיון בטיפול בהשמנת יתר – כולל ליווי מטופלי בלון קיבה ספאץ

דיאטנית קלינית בכרמיאל וחיפה – סיגל חובב, בעלת תואר שני בתזונה, עם ניסיון רב באבחון, טיפול והתאמה אישית לבעיות הבאות:

  • התמחות בטיפול בבעיות השמנה ועודף משקל
  • מלווה מטופלים עם בלון קיבה להרזיה
  • הפרעות אכילה
  • גיל המעבר בקרב נשים
  • מחלות סוכרת,
  • שומנים ובעיות במערכת העיכול

העולם המודרני התפתח בקצב מואץ והביא לשיפור ברמת החיים ולעלייה בתוחלת החיים. יחד עם זאת, אני עדים לתחלואה ולבעיות שונות המאפיינות דווקא את החיים המודרניים. השמנה ועודף משקל, הפרעות אכילה ובעיות גיל המעבר הן מהבולטים.

נשאלת השאלה איך שומרים על אורח חיים בריא בחברת שפע של החייםהמודרניים?
כולם מדברים על שמירה על אורח חיים בריא, על התחברות למנגנון רעב ושובע, מדברים על  הקשבה לגוף ולנפש שלנו. כולם מדברים על כך שלמעשה, המפתח הוא השינוי ההתנהגותי.

אבל איך עושים זאת בפועל?
איך מתמודדים עם הקשיים שבהם אנו נתקלים על בסיס יומיומי? איך יושבים בארוחת חג מלאת פיתויים ומצליחים לשמור על ארוחה מאוזנת? איך מצליחים לשמור על עצמנו גם באירועים חברתיים? איך מצליחים להקים את עצמנו מהספה אחרי יום עבודה וללכת לעשות משהו טוב בשביל הגוף שלנו? ואיך מצליחים להמשיך בדרך הנכונה גם כשהדברים לא מתנהלים בדיוק כמו שהיינו רוצים?

ליוויתי אנשים רבים בתהליכי ירידה במשקל אני יכולה להגיד שהדרך היא לא פשוטה אבל היא בהחלט אפשרית! אני מאמינה שאנשים מסוגלים לעבור שינוי עם ההכוונה, התמיכה והידע הנכונים עבורם. וכשם שבני האדם אינם זהים כך גם התוכנית שמתאימה עבור כל אחד היא שונה- הן מבחינת המנהגים, אורח החיים, העדפות ורצונות.

אני, דיאטנית קלינית בכרמיאל ובחיפה ברשת אופטימל דיאט, אדאג להתאים לכם את המסלול התזונתי הטוב ביותר עבורכם, תנו לי לעזור לכם במקום שאחרים לא הצליחו!

ליצירת קשר עם סיגל – דיאטנית קלינית בכרמיאל ובחיפה השאירו פרטים