דיאטנית קלינית ברמת גן מרשת אופטימל דיאט - רונית טואף

דיאטנית קלינית ברמת גן – הכירו את רונית טואף

רונית היא דיאטנית קלינית, מאמנת תזונה משנת 1993. בוגרת תואר ראשון בפקולטה לחקלאות ברחובות ותואר שני בבריאות הציבור.

רונית עבדה בבית חולים השרון 11 שנה בשרותי בריאות כללית- התמקצעות בתחום הסוכרת.
ניסיון עשיר בטיפול בלקוחות הסובלים מעודף משקל גם פרטני וגם בקבוצות.
ניהלתי את תחום התזונה ברשת הולמס פלייס במשך 11 שנים.
חברה בעמותת "עתיד" – עמותת הדיאטנים והתזונאים בישראל.

ה"אני מאמין" של רונית

הסוד לאיכות חיים –
1.לדעת לבחור את הטוב ביותר עבורך בכל שלב.
2.לכל אחד יש לתפור את התוכנית המתאימה לו.

מה יעזור לך להגיע לאיזון בכל הנוגע להרגלי האכילה שלך, המשקל אליו אתה שואף להגיע ושמירה על ההשגים לאורך זמן? האם אתה זקוק לתפריט מחושב על בסיס קלוריות ?   או בשל לשינוי אמיתי בכל הנוגע להרגלי אכילה ותזונה נכונה?

המציאות מוכיחה שמרבית האנשים המעוניינים לשנות את משקל גופם (להעלות או להפחית) וחיפשו פתרונות אצל "מומחים" לא הגיעו למשקל הרצוי או שלא הצליחו לשמור עליו לאורך זמן. גם האנשים שהגיעו לדיאטנית וקיבלו תפריט מחושב, מדוייק ומאוזן לא בהכרח השיגו את התוצאות עליהן חלמו.

כל מסע מתחיל בצעד קטן

יש אנשים שממש קל להם להתחיל דיאטה, כל כך קל להם שכמעט כל שבוע הם פוצחים בדיאטה חדשה – אשר מחזיקה ימים בודדים כמובן… לעומתם יש אנשים שנכנסו למסלול של התזונה הנכונה פעם אחת ונשארו בו לכל החיים. וכמובן, יש את אלה שאף פעם לא טרחו להתחיל.

אני ממליצה להתחיל בצעדים קטנים ולא בשינויים קיצוניים (לא דיאטת כאסח). את השינויים יש לעשות בהדרגה – מהקל את הכבד…בקצב אישי שלכם!  שמירה על ההישגים לאורך זמן וזה למעשה הרווח הכי גדול.

אני מאמינה בתהליך ארוך טווח

כדי להצליח יש להתייחס לכל עניין הירידה במשקל כאל תהליך ארוך טווח ולראות מהם השינויים אותם צריכים לבצע. יש צורך להפנים ולהבין מה נדרש לשינוי – זה קריטי להצלחה. לא פעם אנשים מגיעים לטיפול כאשר החשיבה שלהם חוסמת אותם מלבצע שינוי.

כדיאטנית קלינית עלי להכיר ולהבין את המטופל כדי להתאים את התוכנית אישית לכל אדם, להבין מה מעכב אותו ולסיע לו בפתרון המתאים לו. זו הסיבה שכלי טיפול בשינוי תזונתי אינו יכול להסתכם בתפריט המבוסס על חישוב קלורי.

לפני שאתם פונים לאימון תזונתי הכינו את עצמכם לקראת הפגישה והצטיידו בסבלנות… את המשקל שצברת שנים אל תצפו להשיל בחודשים והכי חשוב אמונה בעצמכם.

בהצלחה בכל שינוי שתרצו לעשות בחייכם

רונית (קייס ) טואף – B.Sc,  M.P.H דיאטנית קלינית