דיאטנית קלינית ברמת גן

דיאטנית קלינית ברמת גן – הכירו את הילה כהן

מי אני?

הנני דיאטנית קלינית מאז 2016, בעלת תואר ראשון  B.Sc במדעי התזונה מטעם המכללה האקדמית תל חי. את הסטאז' שלי עשיתי בבית החולים 'איכילוב' ובמרכז הרפואי שיקומי 'רעות' בתל אביב.
הנני עוסקת בבריאות הציבור בתחום הניתוחים הבריאטרים, מזה כשנתיים במרכז הלאומי לבקרת מחלות במשרד הבריאות, וכיום גם כדיאטנית קלינית ברמת גן.

מדוע בחרתי להיות דיאטנית קלינית?

בחרתי בתחום התזונה מסיבות מגוונות. קודם כל מתוך הרצון להבין את השפעת המזון על תחלואות שונות בגוף. למזון ישנה השפעה גדולה על מחלות מגוונות ותמיד סיקרן אותי הקשר בין האוכל לגוף האדם. בנוסף, מסתבר שלמזון יש השפעה עצומה גם על המצב הנפשי, כך שבתרבות המערבית המזון שאנו צורכים הוא כבר הרבה מעבר להישרדות, יש לו משמעיות רגשיות, חברתיות ותרבותיות. אני חושבת שתחום מדעי התזונה הינו מרתק במיוחד משום שהוא משלב בתוכו פן מדעי ריאלי, ומאידך, גם פן טיפולי. כך שנדרשת למידה והתעדכנות תמידית במאמרים חדשים ובגישות טיפוליות שונות.

ה"אני מאמין" שלי

כדיאטנית ברור לי שירידה במשקל הינה תהליך ארוך טווח, אין קיצורי דרך. תהליך שכולל בתוכו עבודה במישורים רבים של המטופל, כאשר הטיפול הינו אינטגרציה של הידע הרב שיש לנו כאקדמאים בתחום המדעים והרפואה לבין הבנת צרכי המטופל במישור הרגשי.

כמו כן, כולנו כבר יודעים כי רוב הדיאטות צפויות לכישלון, ועל כן אני מאמינה שחלק מתפקידי הדיאטנית היא הנעת המטופל לשינוי באורח החיים ובדפוסי חשיבה. בנוסף העברת ידע, שבירת מיתוסים ומתן כלים למטופל שיאפשרו לו לבצע את הבחירות הנכונות עבורו בסיטואציות שונות בחיי היום יום.

אני רואה בעבודתי שליחות, ומזמינה אותך אליי להתחיל את השינוי.

ליצירת קשר עם הילה השאירו פרטים