הצטרפי גם את לצוות הדיאטניות הבכירות של אופטימל דיאט המוביל את הדור החדש בטיפול בהשמנה

בעיית ההשמנה מוגדרת בשנים האחרונות כמחלה כרונית .

מחלה כרונית מוגדרת כמצב רפואי שניתן לשליטה וניתן לטפל בתסמיניו אך לא תמיד ניתן להגיע לריפוי מוחלט אנו באופטימל דיאט רואים את הדיאטנית הקלינית כגורם מפתח לריפוי .

נא לשים לב – תנאי הסף להצטרף לאופטימל דיאט הם להיות בעלי תואר אקדמי בתזונה, ובעלי תעודה רשמית המוכרת על ידי המועצה להשכלה גבוה, שעברו הכשרה מעשית ועמדו בבחינות משרד הבריאות .

אם את דיאטנית קלינית מוסמכת או דיאטן קליני מוסמך המקדיש/ה את הקריירה המקצועית למציאת פתרונות לאתגר זה, אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר לשיתוף פעולה ביצירת המיזם בפריסה ארצית אשר ישנה את המציאות הקיימת.

מעבר לכך שאנשים מתקשים לרזות רובם מתקשים יותר לשמור על הירידה במשקל

כבר אמרנו מחלה כרונית

אנו באופטימל דיאט רואים בדיאטנים שלנו את הגורם המנווט בין מגוון הפתרונות לטיפול במצב זה ועושים מאמץ להסביר גם למטופל שזו הכתובת הטיפולית והמקצועית שלו

אחת הבעיות הבלתי פתורות במחלת ההשמנה היא הבעיה שאין פתרון בית ספר להרזיה, ואין הסבר מדוע אחד מרזה בתהליך מסוים בעוד האחר משמין ממנו .יהיו כאלה שיגידו גנטיקה, אחרים אורחות חיים, אחרים מצב רגשי ואחרים פעילות גופנית לאמיתו של דבר הכל נכון והכל גם לא

מה שברור לנו הוא שכל מגוון הכלים האפשרויות והטכנולוגיות חיבות להיות בידי הדיאטנית ותמיד תמיד תמיד חייבת היא להיות משולבת בתהליך הליווי של המטופל ובכל דרך שייבחר. קשה להגיד זאת אבל כן ייתכן והליווי יימשך לנצח ובמיוחד שברבות השנים מתווספות למטופל מחלות רקע נוספות .

אם את עונה לקריטריונים הרשומים מעלה ועונה על הגדרת דיאטנית קלינית על כל המשתמע אנו מזמינים אותך להצטרף, לקבל הכשרה נוספת בתחומים הבאים :

  • ניתוחים בריאטריים
  • בלוני הרזיה
  • תרופות הרזיה
  • בדיקות שינה
  • פעילות גופנית
  • הכשרת CBT ו NLP

ועוד תחומים אותם נשמיע לך בהמשך

ואת הכל תעניקי ללקוחותייך ולאלו שאנו נפנה אלייך מביתך או מהקליניקה שלך

השאירי לנו פרטים אישיים ונשוב אלייך בהקדם

בברכה,

יורם לוינברג

מנכ"ל אופטימל דיאט