ירידה במשקל עם אופטימל דיאט

מי אנחנו ?

 

אופטימל דיאט – רשת הדיאטנים לבריאות והרזיה 

הנה חברה אחות של "אופטימל לייף" אשר הוקמה בשנת 2016 במטרה לספק שרותי ייעוץ תזונה מקצועיים תוך תמיכה במגוון של פתרונות טכנולוגיים מתקדמים להרזיה ולשמירה על איכות חייהם של מטופלים בקרבת ביתם .

כרבע מהאוכלוסייה הבוגרת בישראל סובל מהשמנה. מאחר והתפיסה העכשווית רואה את ההשמנה כמחלה רב מערכתית, יש מקום לגשת ולטפל בה בגישה רב מערכתית המשלבת מגוון ורמות שונות של פתרונות .

רשת אופטימל דיאט מונה כ – 30 דיאטניות קליניות בפריסה ארצית אשר הוכשרו להנחות ולטפל בכל שיטה וטכנולוגיה להתאמה מירבית למטופל ולשמירה על התוצאות לאורך זמן.

הדיאטניות של אופטימל דיאט יוכלו לייעץ ולהפנות אתכם למגוון טיפולים כגון:

  • ניתוחים בריאטריים
  • בלון הרזיה ספאץ
  • ליווי תזונה
  • בדיקות שינה
  • טיפול רגשי אישי או קבוצתי
  • מאמן כושר עד הבית

כמו בכל מחלה כרונית בה נדרשת השגחה ומעכב מתמיד, רואה התפיסה העדכנית את הדיאטנית כגורם מפתח וכחוליה קדמית לאבחון, ליווי וטיפול במטופל לאורך זמן, על כל מגוון הפתרונות והשיטות המתקדמות הקיימות גם ללא התערבות וגם עם התערבות כירורגית או גסטרואנטרולוגית.

30 דיאטניות קליניות בפריסה ארצית הוכשרו להנחות ולטפל בכל שיטה וטכנולוגיה על מנת להתאים את הטיפול האופטימלי למטופל, גם על מנת להכין את המטופל לפעולה ובמיוחד ללוות אותו אחריה בכדי שישיג תוצאות מרשימות וגם על מנת לשמרן לאורך זמן וכל זאת תוך התייחסות לתהליך ולצרכים הנדרשים בגינם .

חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע ! כירורגים, פנימאים, גסטרואנטרולוגים, אנדוקרינולוגים בכירים עומדים לרשות הדיאטניות לייעוץ ותמיכה על מנת להתאים לך את הפתרון האישי, הטיפולי שיניב תוצאות ויעבוד לכמה שיותר זמן  .

פריסה ארצית רחבה ב – 30 נקודות שירות ברחבי הארץ

 

בהצלחה

הנהלת

אופטימל דיאט